Ümraniye Kına Organizasyonu-Kına Organizasyonu ümraniyeÜmraniye Kına OrganizasyonuAsır Kına Organizasyon firması olarak Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’da bir çok semtte sizlere hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Mükemmel bir kına gecesi yaşayabilmeniz açısından gereken tüm hizmetleri ekibimiz ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Kına Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

Kına organizasyonlarında gelinin duyguları biraz karmaşıktır. Hem bu gece hüzünlü hem de aynı zamanda oldukça mutlu geçmektedir. 

Gelin için aile evinde geçecek son gece olacağı için bunun hüznü vardır ve aynı zamanda evleneceği için evliliğin mutluluğu vardır.

Bu noktada gelin için kına gecesinin sorunsuz bir şekilde yaşanması gereklidir. Zaten karmaşık duyguları olan gelin için kına gecesinde yaşanan en ufak bir sorun bile oldukça büyük bir stres kaynağı olabilir.

Bu nedenle de kına organizasyon şirketinin doğru seçilmesi gereklidir. Organizasyonda yaşanan herhangi bir aksaklık gelinin canını çok fazla sıkacağı için firmanın bu noktada organizasyonu doğru belirlemesi gereklidir.

Kına Organizasyonu hazırlanırken bir konseptin olması son derece büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü konseptin belirlenmesi diğer detayların hazırlanabilmesinde önem taşır.


Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz İle Bambaşka Konseptler Sunuyoruz


Kına gecesi çok eski zamanlardan beridir kişiler için bir adet haline dönüşmüştür. Her Türk kızının kına gecesi hayali vardır. Eski zamanlarda kına geceleri evlerde kutlanırken artık insanlar bambaşka konseptler arasından incelemeler yaparak farklı organizasyonlar seçiyorlar.

Firma olarak kına gecenizin harika bir şekilde geçmesi açısından sizlere yardımcı oluyoruz. Sizde konseptli bir kına gecesi organizasyonu düşünüyorsanız sizin için farklı hizmetler sunuyoruz.

Sıradan bir kına gecesinden çok daha fazlasını bekliyorsanız sizin için hazırladığımız Osmanlı tarzı seçeneklere bakabilirsiniz.

Osmanlı tarzının yansıtıldığı harika bir kına gecesinde bu tarza en uygun olabilecek bütün detaylara yer veriyoruz. 

Sizin için hazırlamış olduğumuz Osmanlı konseptlerimize bakarak harika bir kına gecesi yaşayacağınızı göreceksiniz. 

Hayallerinizi süsleyecek olan kına gecesi organizasyonu içerisinde müzikler ve bunun dışında diğer tüm detaylar son derece büyük bir önem taşır. 

Ekibimiz ile birlikte sizlere mükemmel bir hizmet sunuyoruz ve de tüm ekip olarak mekan süslemesi konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.Ziyaretçi sayısı:6018Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM