Kına Organizasyonu Paketleri-Asır Kına OrganizasyonKına Organizasyonu Paketleri


Kına gecesi çok uzun yıllardan beridir Türk adetleri arasında yer alan bir kutlamadır. Eski zamanlarda baba evinde yapılan bu kutlama artık farklı konseptler ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Birbirinden farklı organizasyon seçenekleri ile birlikte bayanlar kendi aralarında eğlenmektedirler. 

Kına Organizasyonu Ekonomik Paketleri


Sizler için hazırladığımız ekonomik paketler içerisinde genel olarak cibinlik ve minderler gibi detaylar ve aynı zamanda konfetiler gibi detaylar bulunmaktadır.

Ekonomik paketlerin bazılarında gelin nedimeleri ve davul Show gibi detaylar yer almaktadır. Aynı zamanda gelin ve damat için kıyafetler yer almaktadır.

Kına tepsisi ve de aynı zamanda kına sepeti de bu ekonomik paketler içerisinde yer almaktadır. Bütçeniz doğrultusunda bu paketlere bakabilirsiniz.

Kına Organizasyonu Standart Paket


Kına tahtı, cibinlik ve minderler gibi detaylar standart paket içerisinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra kınacı kızlar yer almaktadır. 

Hem gelin ve damadın kıyafetleri hem de aynı zamanda gelin hanımın 5 arkadaşının kıyafetleri yine bu paket içerisine dahildir.

Davul Show ve kınacı kızlar gösterileri, gelin hanımı kaçırma oyunu ve volkan ve konfeti Show yine bu paket içerisinde yer almaktadır.

Aynı zamanda kınalar hizmete dahildir. El gülleri, taçlar ve bunun yanı sıra dağıtılacak olan kınalar kampanya içerisinde yer alır. Shakira kemerleri gibi ekstra detaylar, karşılama seçenekleri gibi tüm gerekli detaylar yer alır.


Kına Organizasyonu Lüx Paketler


Mükemmel bir misafir karşılaması ile gecenin başlaması sağlanır ve aynı zamanda gelin hanımın nedimeleri, kına kızlar gibi detaylar bu paket  lüx paket içerisinde yer alır. 

Misafir sayısı kadar kına, gelin hanımın bindallısı, damadın fes ve yeleği, gelin hanımın arkadaşları için kaftan yer almaktadır. 

Kınacı kızlar gösterileri, davul Show ve aynı zamanda bunun dışında özel müzik seçimleri ile birlikte bayan DJ seçenekleri de paketler içerisinde yer alabilir.

El mumları, taçlar, tef ve shakira kemerleri gibi birçok farklı detaylar paket içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda elbette ki kuru kınalar, yaş kına ve kına tepsisi ile kına sepeti de dahildir.

Bütçeniz için en uygun olan paketi bularak sizde kendiniz için en doğru olan organizasyonu tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi sayısı:4284Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM