Kına Organizasyonları |Kına Organizasyon | Kına Gecesi Organizasyon
Kına Organizasyonları


Kına Organizasyonlarında Lider Firma Asır Kına Organizasyon Kalitesi ile Tanışmalısınız. En Güzel Kına Organizasyonlarını sunan Asır Kına Organizasyon Yapmış Olduğu Güzel işler ile Sektörde Her Zaman Olduğu gibi İlklere imza Atmaya Devam Edecek.Gelinlerin en az düğün organizasyonu kadar önemsediği bir diğer organizasyonda kesinlikle kına organizasyonlarıdır. Kına gecelerinin düğünlerden farkı genel olarak bayanlar arasında kutlanmasıdır. Bu da evlenmeden önce kız kıza yapılacak olan en eğlenceli organizasyondur. 


En Popüler Kına Gece Organizasyonları

Otantik kına gecesi konsepti: Otantik bir mekanda kız arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız bir organizasyon son derece farklı olacaktır. Genel olarak böyle bir durumda nedimeler de otantik giyinir. Dilerseniz tüm gelecek olan misafirlerin bu tarz giyinmesini tercih edebilirsiniz. Davetlilere içecek ve yiyecek servisini isteğinize bağlı olarak yapabilirsiniz.
Prenses Kına gecesi konsepti: Bulunduğunuz ortamda güzel bir taht üzerine oturduğunuz ve nedimelerin etrafınızda döndüğü bir kına gecesi konsepti olacaktır. Gecede Osmanlı zamanlarını hatırlatan şerbetler ve buna benzer sunumlar yapılabilir. Tercih edeceğiniz kıyafet Osmanlı motifleri içeren bir prenses kıyafeti olursa çok daha mükemmel bir görünüm ortaya çıkabilir.


Evde kına gecesi konsepti: Eğer bir mekan kiralamak size zor geliyorsa o halde evinizde kına gecesi konsepti yapabilirsiniz. Dilerseniz pijama partisi tarzında bir tercih yapabilirsiniz ve dilerseniz de evde kızlarla mini bir kına gecesi daveti hazırlayabilirsiniz. İkramları evde yaptığınız konsepte uygun olan belirleyebilirsiniz.


Cafe’de kına gecesi konsepti: Bir kafede kızlarla buluşup gönlünüzden geçtiği gibi eğlenebilirsiniz. Eğlenceli bir kına gecesi için kafe konseptleri son derece doğru bir tercih olacaktır. Kızlarla birlikte dans edebileceğiniz ve gecenin keyfini çıkarabileceğiniz bir konsept belirlemiş olabilirsiniz. Dilerseniz cafede sadece siz olabilirsiniz ve dilerseniz de birkaç masayı ayırtabilirsiniz. Organizasyonun büyüklüğüne uygun bir karar verebilirsiniz ve böylece farklı bir şekilde eğlenebilirsiniz.


Deniz kenarı Kına gecesi konsepti: Deniz kenarı her zaman insanın sıkıntısını ve de stresini almaktadır. Deniz kenarı harika bir konsept gibi dursa bile kına yakmak ve de eğlenmek için akşam havuz başı sefaları daha doğru olacaktır. Gündüz denizin tadını çıkarıp akşam da harika bir şekilde havuz başı party tarzında bir kına gecesi yapabilirsiniz. Kınaları deniz kabukları içinde dağıtabilirsiniz ve bir deniz kızını andıran bir tarzda olabilirsiniz. Kına Organizasyonu fiyatları için bize ulaşınız..

Ziyaretçi sayısı:11863Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM