Kına Organizasyon Fiyatları- Uygun Kına organizasyon firması-Kına gecesi organizasyonKına Organizasyon Fiyatları

Eskiden kına organizasyonları çok sıradan organizasyonlar olmaya devam ediyorlardı. Ancak ilerleyen zamanla birlikte her şey gibi kına organizasyonlarının da konseptlerinde değişiklikler meydana geldi. Nerede ise düğün kadar çok adından söz ettiren bu organizasyonlar için gelin ve arkadaşları günler öncesinden ayarlamalar yapmak zorunda kalıyorlar.

Kına Organizasyon Fiyatları Neye Göre Değişir?

·         Kına organizasyonunda tercih edeceğiniz konsept ve aynı zamanda konsepte uygun olarak belirlenecek olan diğer detaylar organizasyonun fiyatında değişimlere neden olacaktır.

·         Organizasyonun yapılacağı mekan fiyat belirlemesi yapılırken oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

·         Organizasyona katılacak kişi sayısı kına organizasyon fiyatlarında değişimlere neden olabilir. Çünkü kişi sayısına uygun ikramlar ve de düzenlemeler yapılacaktır.

·         Organizasyonda tercih edilecek ikramlarda fiyat politikasını etkileyecektir. Yemekli bir organizasyon mu yoksa sadece kokteyl tarzında bir kına gecesi organizasyon mu belirleyeceğiniz bu konuda fiyatı etkileyecektir


Bayanlar için kız kıza yaptıkları geleneksel kına gecesi organizasyonları unutulmaz bir şekilde kalacaktır. Bu nedenle de genç kızlar kına gecesi organizasyonlarını oldukça fazla önemserler. Bu noktada birçok farklı organizasyon seçeneği bulunur ve kişiler bütçelerine en uygun şekilde belirlemeler yapabilirler. 

Kına Organizasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir?

·         Seçeceğiniz organizasyona uygun mekan belirlenir. Örneğin bir otelde mi yoksa evde mi organizasyon yapmak istiyorsunuz? Önceliğiniz mekan tercihi olmalıdır. Buna göre kına organizasyonu fiyat politikası belirlenir.

·         Seçeceğiniz kıyafetler ve buna bağlı olarak aksesuar seçimleri de bu tarz özel bir gün için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada kaliteye bağlı olarak ya da indirimleri inceleyerek bir kına organizasyon fiyat belirlemesi yapabilirsiniz.

·         Alınacak olan kına, kına tepsisi ve bunun gibi kınada gerekli olacak tüm detayların incelenmesi ve buna bağlı olarak bir fiyat belirlenmesi gerekebilir.

En Uygun Kına Gecesi Organizasyonları

·         Uygun fiyatlı bir kına gecesi organizasyonu yapabilmek açısından sezon zamanlarından önce randevu almanız gereklidir.

·         Sezon sonu yapılacak olan bir kına organizasyonu çok daha uygun ve de indirimli fiyatlar ile belirlenecektir.

·         Bir kına organizasyon şirketi ile anlaşarak sizde diğer tüm detaylara ayrı ödeme yapmak yerine tek bir yere ödeme yapabilirsiniz ve bu şekilde uygun fiyat seçeneklerini elde edebilirsiniz.

·         İndirimleri takip edebilirsiniz ve de bu dönemlerde uygun fiyatlarla bir kına  organizasyonu hazırlayabilirsiniz.

·         Fiyat seçenekleri mekanın büyüklüğüne göre farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle de tercih edilecek olan mekanın kişi sayısını alacak kadar olması yeterli olacaktır.

Ziyaretçi sayısı:8683Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM