Kına Organizasyon Fikirleri- Değişik Kına organizasyon-Eğlenceli Kına OrganizasyonKına Organizasyonu Fikirleri

Kişilerin en özel gecelerinin sorunsuz bir şekilde geçebilmesi onlar için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada kişiler her zaman özel gecelerinde bir sıkıntı çıkmaması açısından incelemeler yaparlar ve de doğru kararları verirler. 

Sizde bu noktada hayallerinizde ki kına gecesini yaşamak açısından burada farklı fikirlere göz atabilir ve de bu fikirler arasından bir tercih yapabilirsiniz.
 

Kına Organizasyonu İçin Fikirler Mi Arıyorsunuz?


Sıradan bir kına gecesi yerine bambaşka konsepti olan bir kına gecesi mi düzenlemek istiyorsunuz? O halde farklı fikirleri değerlendirmeniz gereklidir. 

Son zamanlarda birçok kişinin tercih ettiği Osmanlı tarzı kına gecesi seçeneklerine bakabilirsiniz. Sanki bir Sultan gibi yaşadığınız mükemmel geceyi hiç unutamayacaksınız. Padişah olan damatlar için de bu farklı bir gece olarak hep kalacak.

Aynı zamanda gelinin gelişi için kullanılan kına tahtı oldukça gösterişli olabilecek bir gece için önem taşımaktadır. 

Birçok kişinin hayallerini süsleyen böyle bir tercih gerçekten de sizin de en güzel geceleriniz arasında yer alacaktır. Böylece çok daha mükemmel bir gece geçirdiğinizi göreceksiniz. 
Elbette ki konsepti hazırlayacak olan organizasyonun burada herhangi bir eksik bırakmaması son derece önemlidir.


Kına Organizasyonu Fikirlerimiz


Sizin sultanlara layık bir kına gecesi geçirmeniz açısından Osmanlı tarzı bir kına gecesi konsepti hazırlıyoruz. Firma olarak tüm detayları düşünerek sizin en doğru olacak konsepti en uygun fiyatlar ile birlikte sunuyoruz.
Gelin ve damadın kostüm ayarlamalarını titiz bir şekilde yapıyoruz. Burada gelin için bindallı ve damat içinde fes ve yelek içeren Osmanlı kıyafeti hazırlıyoruz. 

Gelinin ve de damadın tam bir Osmanlı eğlencesi ile birlikte kına gecesini sürdürebilmesi açısından Osmanlı tarzında süslemelere ve de detaylara yer veriyoruz.

Özel kostümleri ile birlikte gelen misafirleriniz için mükemmel bir karşılama yapan ekip hazırlıyoruz. Daha karşılama anını gören misafirler bunun bir Osmanlı konsepti olduğunu anlıyorlar. 

Mekan süsleme yaparken de yine aynı zamanda konsepte yaraşır bir süsleme hazırlıyoruz. Hayallerini kurduğunuz gecenin yaşanması açısından size kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Böylece hayal gibi bir kına gecesi organizasyonu hazırlıyor ve de size sunuyoruz.


Ziyaretçi sayısı:8976Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM