Kına Gecesi Organizasyonu | İstanbul Kına Organizasyon | Anadalu Yakası Kına organizasyonu |Kına OrganizasyonlarıKına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu Kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz İstanbul'da devam ediyor. Kına gecesi organizasyonu unutulmaz kılmak adına biz Asır Kına Organizasyon olarak sizlerin hizmetindeyiz.
  

Kına gecesi bayanların genel olarak kızlar arasında kutlama yaptıkları bir organizasyondur. Bu şekilde bayanlar kendi aralarında toplanırlar ve de kına yakarlar. Çok eski zamanlardan beridir bayanlar için bu oldukça özel bir gece haline gelmiştir. Genel olarak düğünden 1 gece önce kına gecesi yapılmasına karşın yorulmamak açısından birkaç gün önceden de organizasyon yapılabilir. İstanbul Kına Organizasyonu firması arıyorsanız bize ulaşınız..
Kına Gece Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

  • Kına gecesi organizasyonu genel olarak çok eski zamanlardan beridir artık adet halini almıştır. Evlenecek çiftlere bolluk ve bereket katması açısından yapılan gelenek şimdilerde gençlerin eğlence için kutladıkları bir gelenek halini almıştır.
  • Kına gecesi organizasyonunu herkes kendi bütçesine uygun bir şekilde belirleyebilir.  Her insan kendi bütçesi doğrultusunda bir organizasyon yapabilir.
  • Özel bir organizasyon yapılabilmesi açısından mutlaka doğru bir organizasyon şirketi ile anlaşmak gerekebilir.
  • Son zamanlarda konsept kına geceleri daha fazla tercih edilmektedir. Yani belli bir konsept belirleyebilir ve de bu konsepte uygun olarak bir organizasyon hazırlayabilirsiniz.
  • Kız kıza güzel bir gece mi yaşamak istiyorsunuz yoksa aile büyükleri de davette olacak mı? Tüm bu detaylar son derece büyük bir önem taşır ve de detaylara uygun hareket edilmesi gereklidir.
  • Kına dağıtımı bu organizasyonun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. O halde burada dikkat edilmesi gereken şey kınanın nasıl dağıtılacağı konusu olmalıdır. Çünkü kınanın özel küçük renkli keseler ile dağıtılması çok daha şık duracaktır.
  • Göçmenler için kına geceleri daha farklıdır ve de bu organizasyonlar biraz daha zevkli olabilir. Gelin ile aynı anda arkadaşları da bindallı giyerler ve göçmen halayları çekerler. Bu da çok daha şık bir organizasyon için önem taşır.
  • Aynı zamanda geline kına yakılması da olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Gelinin kınası yakılırken orada bulunan kişiler gelini ağlatabilecek olan şarkı ve türküler söylerler. Bu şekilde gelin ağlatılır.
  • Geline kına yakılır ve aynı zamanda gelinin arkadaşlarında da kına yakmak isteyenler olursa onlarda kına yakarlar. Hem eğlenirler hem de hüzünlenirler. Bu da gelinin düğün öncesi motivasyonu için oldukça önemlidir. 

KINA GECESİ İRTİBAT İÇİN...0506 101 11 11 Ziyaretçi sayısı:9400Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM