Kına Gecesi Organizasyonları- Asır Kına OrganizasyonuKına Gecesi Organizasyonları

Çok eski zamanlardan beridir Türk adetleri arasında yer alan kına gecesi kutlamalarına birçok kişi hala devam etmektedir. Bayanlar için hazırlanacak olan özel gecede bayanın mutlaka hayallerinde ki geceyi yaşaması gereklidir. Asır Kına Organizasyon bu özel ve duygusal gecenizde sizler için en doğru konsepti hazırlamak açısından ekip olarak tüm detayları inceliyor ve bu doğrultuda bir kına organizasyonu belirliyor. 
  

Kına Gecesi Organizasyonları Konseptleri

Bayanlar genel olarak sıradan ve de sade bir kına gecesi yerine gösterişli  bir kına gecesi yapmak isterler. Son derece farklı olan bir organizasyon ile birlikte gelin ve arkadaşları keyifli bir gece yaşamak isterler.

Kimi zaman sadece bayanlar arasında ve kimi zamanda hem bayanların hem de erkeklerin olduğu organizasyonlar arasından tercihler yapabilir. Sadece bayanlar arasında yapılan bir organizasyon olacak ise o halde firmamız diğer tüm hizmetlerin bayan arkadaşlarımız ile yapılmasına özen gösteriyor.

Kınacı kızlar gösterileri ve aynı zamanda bayan DJ gibi bayanlar arasında yaşanan bu gecede doğru bir tercih olacaktır. Hizmetlerimiz arasında yer alan bu detaylar ile birlikte bayan bayana eğlenirken organizasyonda ki herkesin bayan olmasına dikkat ediyoruz.

Kına Gecesi Organizasyonlarımız Nelerdir?

Kına gecesi için hazırladığımız Osmanlı tarzı organizasyon seçeneklerine baktığınız zaman gerçekten de kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. Prenseslere layık olan bu özel gecede tüm mekan süslemesi gibi detayları inceliyoruz. 


Sizin için harika bir gece olabilmesi açısından organizasyonun eksiksiz bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte davul Show gibi birçok farklı detaya yer veriyoruz.

Bindallı ve bunun dışında fes ve yelek gibi Osmanlı kıyafetleri arasından tercihler yapmanızı ve de bu seçenekleri tercih etmeniz açısından size seçenekler sunuyoruz.

Hayalinizde ki Osmanlı tarzını kına gecenize yansıtabilmek açısından tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz ve de buna uygun olan tercihler yapabilmeniz açısından hizmetlerimizi sunuyoruz.

Yaşayacağınız bu özel gecenin harika bir konsepte sahip olabilmesi açısından ve de bu özel gecenin mükemmel geçebilmesi açısından size sunduğumuz farklı paketlerin içeriklerine bakabilir ve de tüm bu detaylar arasından seçimler yapabilirsiniz.


Ziyaretçi sayısı:3393Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM