Kına Gecesi Müzikleri-Kına Organizasyon müzikleri-kına gecesi müzikleriKına Gecesi Müzikleri

Klasik ve sıradan bir hale dönüşmüş bir kına gecesi organizasyonu dışında bambaşka bir kına gecesi yaşamaya ne dersiniz? 

Sizin için oldukça özel olabilecek olan bir organizasyon için tüm detayların düşünülmesi ve de bu doğrultuda bir tercih yapılması gereklidir.

Hayatınız boyunca hep mükemmel bir düğün ve de kına gecesi organizasyon yaşamak istemiştiniz. Şimdi hayallerinizde ki kına gecesi için farklı bir konsept düşünüyorsanız o halde bu konuda sizler için sunabileceğimiz Osmanlı konseptine bakabilirsiniz. 

Kına Gecesi Organizasyonu 


Bir kına gecesi organizasyonunda tüm detayların doğru bir şekilde düşünülmesi ve de buna uygun olan tercihlerin yapılması gereklidir. 

Bu özel gecenin mükemmel bir şekilde yaşanabilmesi açısından organizasyonun detaylarında aksama ya da eksiklik olmaması gereklidir.

Davetli sayınızı belirledikten sonra diğer detaylar ile uğraşmak istemiyorsanız sizde bu konuda lüx paketimizi inceleyebilirsiniz.

Gelin ve damat için kıyafet seçimlerine kadar aklınıza gelebilecek tüm detaylarla ilgileniyoruz ve ekip olarak sizin için unutulmaz bir kına organizasyonu hazırlıyoruz.

Farklı konsept seçeneklerine bakarak sizde kendi beğenilerinize en uygun olan tercihleri yapabilirsiniz. Çünkü kendiniz için sıradan bir kına gecesi yerine bambaşka bir kına gecesi düşünüyor olabilirsiniz.


Ekstra detayların yer aldığı mükemmel bir kına organizasyonu için sizlere bambaşka seçenekler sunuyoruz ve konseptlere en uygun olan tercihleri yapmanız için hizmetlerimizi sunuyoruz.

Kına Gecesi Müzikleri Nasıl Belirlenmelidir?


Harika bir kına gecesi organizasyonu geçirmek açısından tercih edilecek organizasyonda ki her detay önem taşır. Bu noktada elbette ki müzik tercihleri de önemlidir.

Kına Organizasyonu Firma olarak sizler için harika bir orkestra seçeneği sunuyoruz. Mükemmel şarkıların yer aldığı bir kına gecesinde gerçekten de ne kadar güzel zaman geçirdiğinizi göreceksiniz. 

Bunun yanı sıra hizmetlerimiz arasında DJ bulunmaktadır. Bu konuda sizde bayan ya da erkek DJ seçimi yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Osmanlı tarzında bir kına organizasyon düşünüyorsanız o halde burada davul ekibi de yer alabilir. 

Tam bir sultana layık olan gecenizde müzikler de geceye uygun bir şekilde belirlenecektir. Sizde organizasyon tercih ederken müzik konusunda da dikkatli olmalısınız. Sizin için mükemmel bir müzik şöleni hazırlayan ekibimiz ile birlikte gece hiç bitmesin isteyeceksiniz.Ziyaretçi sayısı:4621Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM