Kına Gecesi Kampanyaları | Kına elbiseleri | Kına Gecesi Kaftan Modelleri | Asır Kına OrganizasyonKına Gecesi Kampanyaları

Kına geceleri bayanlar için oldukça büyük bir önem taşımaktadırlar. Kızlar için baba evinden çıkacağı son gece farklı organizasyonların paylaşılabilmesi için gereklidir. Bu noktada bütçe seçeneklerinin doğru bir şekilde belirlenmesi ve de doğru bütçe ile birlikte en doğru organizasyonun belirlenebilmesi gereklidir. 

Kına Gecesi Kampanyaları Ne Zaman Olur?

  • Genelde herkes yazın kına gecesi organizasyonu tercih edeceği için kış aylarında önden rezervasyon yapmanız demek daha uygun fiyat seçeneklerinin belirlenmesi demektir. Kış aylarında uygun fiyat seçenekleri ile birlikte kampanyalar yapılmaktadır. Bu nedenle eğer önceden belirlenen bir kına gecesi zamanınız varsa erken rezervasyon yapmanız doğru olacaktır.
  • Bazen yeni açılan organizasyon şirketleri ilk reklamlarını yapabilmek açısından uygun fiyat seçenekleri sunarlar. Böylece sizde yeni bir organizasyon şirketi ile birlikte çalışıyorsanız kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz. Uygun kampanyalardan yararlanabilirsiniz ve de bu konuda tercihler yapabilirsiniz. Bazen %70 civarında indirimler ya da kampanyalar olabilir.

  • Organizasyon şirketleri yaptıkları kampanyalar ile birlikte bazen müzik grupları bazen de tüm gün fotoğraf çekimleri gibi birçok farklı detaya yer verebilirler. Bu tarz kampanyalar tüm diğer gerekli olan ek ödemelerden kurtulmanız açısından büyük bir önem taşımaktadır.
  • Kimi zaman organizasyon şirketleri kına gecesi için giyilecek olan bindallı, kına, dağıtılacak olan içecekler gibi detayların tümünü karşılayabilir. Böylece de organizasyonda tercih edilmesi gereken detayları düşünmek zorunda kalmazsınız.
  • Kampanyalar incelendiği zaman bazı organizasyonlarda size yardımcı olabilecek birisi atanır. Bu kişi sizin yanınızda olur ve aynı zamanda tüm organizasyon boyunca sizinle ilgilenir. Kıyafet değiştirirken, kına yakılırken ya da diğer tüm gerekli işlerde yanınızda olur. Bu tarz bir kampanya son derece büyük bir kolaylık olacaktır.
  •  Bazı organizasyonlar incelendiği zaman kuaför kampanyası da bulunabilir. Gelinin saçı yapılır ve makyajı yapılır. Bu nedenle ekstra kuaför aramanıza gerek kalmaz ve de ekstra ücretlere de gerek kalmaz.
  • Şerbetçi, şark köşesi ve yöresel dans ekibi gibi tercihler de kampanyalarda yer alabilir. Sizde kampanya detaylarını inceleyerek sizin için en uygun bütçeli olan tercihleri yapmak adına bir karar verebilirsiniz.
  • Kına gecesi Kaftan modelleri seçimi konusunda size asır kına organizasyon yardımcı olacaktır.

Ziyaretçi sayısı:12245Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM