İKRAM ARABALARI | PAMUK ŞEKER ARABASI | POPCORN ARABASI KİRALAMA | KAHVECİ GÜZELİ | OSMANLI MACUNCUSU | OSMANLI ŞERBETÇİSİİkram Arabaları Kiralama


Kına gecenizde sokak satıcıları kiralayarak çok farklı bir etkinlik sunabilirsiniz. Gelen misafirlerinize çeşitli ikramlar olan Pamuk şeker arabası, Popcorn Arabası, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti, Kahveci Güzeli gibi ikram arabalarından kiralayarak kına gecenizi renklendirebilirsiniz.Kına gecenizde Osmanlı Kostümleri giyerek ikramlarda bulunan elemanlarımız kına gecenize sıradışı bir güzellik katacaktır.


Pamuk şeker arabası kiralama, Popcorn Patlamış Mısır Arabası Kiralama, Osmanlı Macuncusu Kiralama, Osmanlı Şerbetçisi Kiralama, Kahveci Güzeli kiralama hizmetlerimiz kına organizasyonu alan müşterilerimize uygun fiyata sunulmaktadır. 


İkram arabaları kiralama fiyatları dağıtım yapılacak kişi sayısına ve kına organizasyonu yerine göre değişiklik göstermektedir.


Pamuk şeker arabası kiralama fiyatları, popcorn arabası kiralama fiyatları, osmanlı macuncusu kiralama fiyatları, osmanlı şerbetcisi kiralama fiyatları ve kahveci güzeli kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.  
  

ORGANİZASYONLARINIZDA OSMANLI MACUNU,OSMANLI ŞERBETİ,PATLAMIŞ MISIR,PAMUK ŞEKER KİRALAMA HİZMETİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.0506 101 11 11  -  0553 241 40 67 

  

Ziyaretçi sayısı:3936Hizmetlerimiz
     Hizmetlerimiz
Kınacım Cariyeleri
Kına Cariyeleri
Cariyeler nedime,tef,davul eşliğinde gelini sahneye çıkarır...
Karşılama Hizmeti
Karşılama Hizmeti
Değerli misafilerlerinize özel bir karşılama ve ikram sunuyoruz.
Kına Tahtı ,Cibinlik
Kına Tahtı ,Cibinlik
Özel tasarım kına tahtlarımız ,cibinlik ve minderler sizler için...
Damat Kostümü
Damat Kostümü
Damat Bey için özel kostüm,yelek,fes,Osmanlı kıyafetleri..
Mekan Süsleme
Mekan Süsleme
Değerli misafirleriniz için geceye yakışır bir ortam hazırlıyoruz...
Davul Show
Bayan davulcularımız ile kına geceniz ses getirecek....
Volkan ve Konfeti Show Color
Volkan ve Konfeti Show
Sizlere renkli ve heyecan sunuyoruz...
Hint Kınası
Hint Kınası
Kına gecelerimizde ek olarak Hint Kınacımızla kalıcı iz bırakıyoruz...
İLETİŞİMİLETİŞİM